Ege Heckmann
Producer

+45 31332150
ege@producedby.dk


Jens Nedergaard
Kreativ Producer

+45 61686963
jens@producedby.dk


Annika Lund Jensen
Producer

+45 40749305
annika@producedby.dk


Helle Kjærsgaard
Producer

+45 28 57 79 25
helle@producedby.dk


Tenna Skou
Klipper og colorgrader

+45 42 78 88 77
tenna@producedby.dk


Julie Ilsby
Produktionsleder

+45 61 66 10 25
julie@producedby.dk


Daniel Heinsmann
Fotograf og klipper

+45 30 29 82 23
daniel@producedby.dk

Om Produced By

Produced by er ejet og stiftet af producerne Annika, Ege og Jens.

Den oprindelige tanke var, at firmaet skulle være en producer-paraplyorganisation, hvor der var mulighed for at dele viden og skabe synergieffekt imellem kampagner og produktioner.

I dag er firmaet i høj grad et etableret filmproduktionsselskab, som årligt producerer på den gode side af 300 film i alle afskygninger.

Vi skaber løsninger inden for eventfilm, reklamefilm, portrætfilm, og dronefilm – eller en kombination af disse.

Firmaet har otte fastansatte og et stort hold af dygtige freelancere tilknyttet.

Du er til hver en tid velkommen til at kontakte os.